MSZA I KONCERT - nowenna przed 30-leciem Federacji PUERI CANTORES

2.06.2022 r.

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na Mszę św. i koncert Chłopięcego Chóru Katedralnego PUERI CANTORES TARNOVIENSES w ramach nowenny przed 30-leciem Polskiej Federacji PUERI CANTORES.

Szczególnie zapraszamy wszystkich Rodziców Chórzystów oraz byłych Chórzystów, którzy śpiewali w Chłopiecym Chórze Katedralnym PUERI CANTORES TARNOVIENSES.

Nowenna ta ma charakter duchowego i artystycznego przygotowania do 30-lecia Polskiej Federacji PUERI CANTORES, które będzie mieć miejsce w Krakowie w dniach od 29-31 lipca 2022 roku w czasie Kongresu Polskiej Federacji. Odbywa się ona przez 9 miesięcy (od X 2021-VI 2022) w wyznaczonym przez prezydenta Federacji ks. dra Wieslawa Hudka dniu miesiąca w poszczególnych miastach Polski, w których śpiewają chóry należące do Federacji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY - BAZYLIKA KATEDRALNA W TARNOWIE,

CZWARTEK, 9 CZERWCA 2022 R., GODZ.. 18.00 !!!

Afisz: kliknij TUTAJ

ks. Grzegorz Piekarz - dyrygent PCT