WAKACYJNE WARSZTATY MUZYCZNE – GRÓDEK n/DUNAJCEM 2020 INFORMACJE DODATKOWE

WAKACYJNE WARSZTATY MUZYCZNE – GRÓDEK n/DUNAJCEM 2020

INFORMACJE DODATKOWE

 

 1. Po konsultacjach z sanepidem i kilkoma lekarzami nasze warsztaty mogą się odbyć z zachowaniem jednak wszelkich obostrzeń. W związku z tym:
 2. Wszystkie podane wcześniej informacje są aktualne, ale wymagają uszczegółowienia.
 3. Do Autobusu wszyscy przychodzimy w maseczkach. Pojedziemy dwoma autobusami po 30 osób. Przed wejściem do autobusu będzie mierzona temperatura.
 4. W czasie warsztatów posiłki będziemy spożywać w dwóch grupach.
 5. W czasie warsztatów będą odbywać się tylko próby głosowe w małych grupach.
 6. Na mszy nie będziemy śpiewać (będziemy w maseczkach) i będziemy podzieleni na dwie grupy (aula-kaplica; msza będzie transmitowana przez media wewnętrzne).
 7. Mimo, że wszędzie będą środki dezynfekujące, każdy z chórzystów musi też mieć w pokoju swoje indywidualne.
 8. Każdy z chórzystów musi mieć na każdy dzień jedną maseczkę (zatem minimum 7 sztuk).
 9. Ośrodek w czasie warsztatów będzie zamknięty dla osób z zewnątrz - zatem nie będzie w tym roku odwiedzin. Wyjątek stanowią kandydaci - jeśli to będzie konieczne, ale trzeba to wcześniej telefonicznie uzgodnić ze mną).
 10. Każdy z chłopców będzie miał mierzoną min. 2x dziennie temperaturę ciała termometrem bezdotykowym. Będziemy pod stałą kontrolą lekarza.
 11. Bardzo proszę, aby każdy z chłopców miał ze sobą zgrzewkę wody (6 x 1,5 litra).
 12. Dyrektor ośrodka uspokaja, że ośrodek pracuje cały czas i dotychczas ani w środku, ani w Gródku nad Dunajcem nie było żadnych zakażeń.
 13. Warsztaty są obowiązkowe dla wszystkich chórzystów. Wyjątek stanowią chórzyści w kwarantannie lub odczuwający jakiekolwiek przeziębienie, kaszel, duszności czy gorączkę (muszą zostać w domu).

      14. Życzę wszystkim miłych wrażeń i niezapomnianych wspomnień mimo obostrzeń - ale to przecież dla naszego wspólnego dobra.

 

 

Tarnów, dnia 08.08.2020 r.                                                                                                                                                            ks. Grzegorz Piekarz