JUBILEUSZA 40-LECIA PUERI CANTORES TARNOVIENSES !!!

24.05.2021 r.

JUBILEUSZ 40-LECIA CHŁOPIĘCO CHÓRU KATEDRALNEGO

PUERI CANTORES TARNOVIENSES

W 2021 roku przypada 40-lecie działalności artystycznej Chłopięcego Chóru Katedralnego PUERI CANTORES TARNOVIENSES.

12 czerwca 2021 roku w Bazylice Katedralnej w Tarnowie o godz. 18.00 podczas Mszy św. będziemy Panu Bogu dziękować jako cała Rodzina Chóralna – Chórzyści i Rodzice – za ten miniony czas jak i również prosić o Boże błogosławieństwo na przyszłość.

Z racji zagrożenia epidemiologicznego nie jesteśmy w stanie zorganizować tego pięknego jubileuszu tak, jak miało to miejsce w przeszłości i zaprosić wszystkich byłych Chórzystów jak i Gości wspierających chór i sympatyzujących z nim. Ale zapraszamy wszystkich do łączności z nami przez transmisję on-line na stronie parafii katedralnej (https://tarnow.aztv.pl).

Z racji obostrzeń w nawie głównej w ławkach zasiądą tylko Chórzyści natomiast Rodzice i wierni w bocznych nawach pod chórem i w prezbiterium.

Program Jubileuszu:

18.00 – Msza św. Jubileuszowa